czwartek, 15 grudnia 2011

Frywolitka w śnieżynkach odc. 15

Dzisiejsza śnieżynka to wprawka przed jedną z kolejnych śnieżynek (w planach mam śnieżynkę wg Lene Bjorn), która ma środek złożony z samych łuczków i mnóstwa pikotek. Jednak wcześniej potrzebowałam czegoś "na próbę" swoich sił w takim połączeniu, więc zrobiłam środek tej gwiazdeczki bez pikotków, a na zewnętrznych łuczkach dodałam kółeczka. Oto co powstało:

11 komentarzy:

 1. zaglądałam tu już wcześniej i tak się zastanawiałam czyżbyś zapomniała dziś o śnieżynce, ale proszę, jednak jest

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaglądam codziennie i podziwiam śnieżynki. Ja nie jestem taka systematyczna. Robię wtedy kiedy mnie najdzie ochota :)

  OdpowiedzUsuń
 3. kawa80 - dzisiaj zaliczyłam mały poślizg czasowy :)

  grahasil - pewnie gdybym nie była inicjatorką wyzwania to też pewnie bym tak systematycznie nie robiła tych śnieżynek i po kilku bym zrezygnowała:) Ale są i dobre strony: czy mi się chce czy nie - śnieżynkę trzeba zrobić i opublikować, a potem przyjemnie będzie patrzeć na nie na choineczce :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Patrycjo ,to nie było motywujące ;) hihihi

  OdpowiedzUsuń
 5. Urokliwa...i ta systematyczność...podziwiam..ale do Swiąt juz blisko..Koniecznie zrób fotke tej choinki w tych frywolitkowych śniezynkach;-)Pewnie będzie bosska;-)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Za każdym razem mnie zaskakujesz . Cudna .

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj :)
  Podziwiam te Twoje gwiazdeczki. Sama w tym roku kilka wyplotłam, ale chciałam dotrzeć do wzorków wspomnianej tu Lene B. z tej książeczki: http://www.amazon.com/gp/product/images/8778470528/ref=dp_image_0?ie=UTF8&n=283155&s=books i jakos mi sie nie udaje. Czy masz może te wzorki? Jeśli tak, to byłabym bardzo wdzięczna za podesłanie na sam.wiesz.kto@wp.pl
  Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń