sobota, 24 września 2011

Reaktywacja

I znowu się to stało...mimo szczerych chęci zamilkłam na blogu. Powody? Kilka by się ich znalazło, ale ten najważniejszy miał swój finał 17 września br. Wraz z TŻ powiedzieliśmy sobie sakramentalne "tak" :) Przygotowania i papierkologia zajęły nam sporo czasu, ponieważ ślub i wesele były poza Krakowem. Sam ślub i wesele udały się znakomicie - goście zadowoleni, państwo młodzi szczęśliwi, emocje opadły :) Po samej imprezie parę dni odsypialiśmy i leniuchowaliśmy intensywnie nic nie robiąc, ale czas błogiego lenistwa się kończy. Pora wrócić do rzeczywistości, pracy i robótek.

W tak zwanym między czasie coś tam powoli dłubałam - skończyłam serwetę melanżową (czeka na pranie i blokowanie), kolejna Gail na wykończeniu, parę frywolitkowych śnieżynek gotowych ...wszystko powolutku zaprezentuję :) Ale były i takie momenty kiedy ze zmęczenia zasypiałam z szydełkiem w ręku - widok podobno bezcenny :)

Powiem szczerze, że przez moment miałam chwilkę zwątpienia czy nie zamknąć bloga - skoro mam takie poślizgi czasowe ostatnio w pisaniu postów to może nie ma sensu już go prowadzić??? Jednak daję sobie jeszcze jedną szansę :) Czas pokaże czy się uda :) Po ciuchutku mam nadzieję, że jednak ktoś tu zagląda i milczenie zamieni się w gadaninę :D

11 komentarzy:

 1. Oczywiście, że ktoś jeszcze zagląda:) Gratuluję i życzę dużo szczęścia w tym nowym etapie życia. Pozdrowienia z Zielonej Wyspy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego na wszystkie wspólne lata!!! Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystkiego dobrego gdy razem się idzie !
  zaglądamy
  KonKata

  OdpowiedzUsuń
 4. wszystkiego naj naj w nowej małżeńskiej rzeczywistości :)
  Absolutnie nie zamykaj tego miejsca tylko szybciutko pokazuj zaległości i jeszcze bardzo proszę o ślubne zdjęcie - przynajmniej jedno plissss

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie zamykaj !!!!!

  Wszystkiego najlepszego na nowej, wspólnej drodze życia !!!! :o)

  pozdrowienia serdeczne :o)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję!!!!
  Wszystkiego dobrego życzę na nowej drodze życia.

  OdpowiedzUsuń
 8. :) niech małżeństwo Wam służy przez dłuuugie lata (a ja się dopisuję do listy czekających na zdjęcia ślubne) :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. Congratulations from Canada! I just found this and realized what you were up to.

  Gad to see you will be posting again!
  Fox : )

  OdpowiedzUsuń