piątek, 11 marca 2011

Świąteczny Kiermasz Rękodzieła

Comiesięczne spotkania robótkowe zaowocowały nowym pomysłem: organizacją Świątecznego Kiermaszu Rękodzieła, które odbędzie się 3 kwietnia 2011 roku w Klubie Osiedlowym przy ul. Borsuczej 12 w Krakowie w godzinach od 11:00 do 17:00 na który jest wstęp wolny.

Udział w Kiermaszu zapowiadają Twórcy prezentujący wszelkiego rodzaju akcesoria świąteczne: pisanki, kurczaki, baranki, serwetki do koszyczków, kartki świąteczne wyrabiane w różnych technikach oraz mnóstwo innych, ciekawych dzieł.

W czasie Kiermaszu będzie można wspomóc Alarmowy Fundusz Nadziei , , którego głównym celem jest niesienie pomocy zwierzakom porzuconym, chorym. AFN bierze udział w akcji sterylizacji i kastracji żyjących na wolności kotów, aby zmniejszyć problem ich bezdomności w mieście.

Ponadto swoją pasją do herbat świata będzie dzielić się Kasia Kochańska z warszawskiej Herba Thea, pokazując jak własnoręcznie zrobić autorską mieszankę. Pokaz połączony będzie z degustacją.

Chętnych do udziału w Kiermaszu w charakterze wystawcy proszę o porozumienie się z Magdą vel Skarzacikiem pod adresem e-mail: magbod@netgaleria.pl najpóźniej do 15 marca br.

1 komentarz: